Teknik Kadromuz

  • Label Adı Soyadı Ünvanı Mezuniyet Yılı
  • Label M.Diyaettin TURHANLI Elektrik Mühendisi 48

  • Label Bülent BAYAR Elektrik Mühendisi 40

  • Label M.Necat IŞIK Elektrik Mühendisi 25

  • Label Erdem TURHANLI Elektrik Mühendisi 14

  • Label Adem YILMAZ Elektrik Mühendisi 7

  • Label Arzu YAZICI EKŞİOĞLU Elektrik Mühendisi 7

  • Label Dilek ÇALTEKİN Elektrik Mühendisi 7

  • Label Emre YAKAR Elektrik Mühendisi 6

  • Label Özer ŞENEL Elektrik Mühendisi 6

  • Label Bayram SENGÜ Elektrik Mühendisi 4

  • Label Cem AKAR Elektrik Mühendisi 4

  • Label Nazlı TOPRAK Elektrik Mühendisi 4

  • Label Zafer DÜZGÜN Elektrik Mühendisi 4

  • Label Gökhan NAZİK Elektrik Mühendisi 3

  • Label M.Nuri BAKIRHAN Elektrik Mühendisi 3

  • Label Seda UZ Elektrik Mühendisi 3

  • Label Sercan OK Elektrik Mühendisi 3

  • Label Yusuf Şehmus DEMİR Elektrik Mühendisi 3

  • Label Ayberk ÖZMEN Elektrik Mühendisi 2

  • Label Ayhan AKDEMİR Elektrik Mühendisi 2

  • Label Barış ARCAN Elektrik Mühendisi 2

  • Label Fırat BANİSİ Elektrik Mühendisi 2

  • Label Güneş Akbaş Elektrik Mühendisi 2

  • Label Özlem Nigar BALBAY Elektrik Mühendisi 2

  • Label Abdulkadir ÖYKE Elektrik Mühendisi 1

  • Label Abdulkerim KÜRKÜT Elektrik Mühendisi 1

  • Label Davut ÇOBAN Elektrik Mühendisi 1

  • Label Mehmet DEMİRTAŞ Elektrik Mühendisi 1

  • Label Onur İSFENDİYAR Elektrik Mühendisi 1

  • Label Abdullah PELİT Elektrik Teknikeri 35

  • Label Yalçın TALI Elektrik Teknikeri 32

  • Label Abdumenaf KILICARSLAN Elektrik Teknikeri 29

  • Label Zeki KÜÇÜKHAZAR Elektrik Teknikeri 26

  • Label Duygu MUTU Elektrik Teknikeri 14

  • Label Fettullah KOCAKAPLAN Elektrik Teknikeri 13

  • Label Halit TEKİN Elektrik Teknikeri 8

  • Label Cihat GÖKGÖZ Elektrik Teknikeri 6

  • Label Emre ÖZ Elektrik Teknikeri 6

  • Label Fatih ALTIN Elektrik Teknikeri 6

  • Label Gökhan İNAK Elektrik Teknikeri 6

  • Label Süleyman USTA Elektrik Teknikeri 6

  • Label Erman TURHANLI Endüstri Mühendisi 12

  • Label Mustafa DEMİR Harita Teknikeri 6

  • Label Mehri KARAKÖSE Harita Teknikeri 5

  • Label Enise DİNÇER İG Uzmanı ( B Sınıfı ) 2

  • Label Esen ATÇI İG Uzmanı ( B Sınıfı ) 1

  • Label Fehime ÖZYÖN İG Uzmanı ( C Sınıfı ) 3

  • Label Ebru EMEKTAR İG Uzmanı ( C Sınıfı ) 2

  • Label Hürü YAKAR İG Uzmanı ( C Sınıfı ) 2

  • Label Meryem AVCI İG Uzmanı ( C Sınıfı ) 2

  • Label Fatma GÜNAYDIN İnşaat Teknikeri 8

  • Label Meral ÖZEL İnşaat Teknikeri 7

  • Label Rıza ÇAKAN Makina Teknikeri 2

  • Label Ersan TURHANLI Mekatronik Mühendisi 3

  • Label Serkan ÇITAK Raporlama Uzmanı ve Bilgisayar Mühendisi 6

  • Label Gıyasettin ERDEM Raporlama Uzmanı ve Bilgisayar Teknikeri 10